Klackerbjudande mot SSK och nytt storklackskort

Dela gärna!

Fotbollssäsongen är över sedan en tid tillbaka och nu är det hockey för nästan hela slanten. På måndag möts DIF och Södertälje för 200:e gången.

Till SSK-matchen har DIF tagit fram ett erbjudande för klacken – gå 2 betala för 1. Detta gäller dock endast de första 200 som köper så det gäller att skynda och fynda! Alltså – 160 kronor (vuxen) eller 100 kronor (ungdom) för TVÅ klackbiljetter.

Köp din biljett här

Samtidigt har DIF och JK tagit fram ett uppdaterat storklackskort som ger dig biljett till de hetaste matcherna den här vintern. Bland annat gäller det på JK-dagen den 6/1 mot Timrå. Här är samtliga matcher som ingår:

Fredag 13 dec Oskarshamn
Mån 6 jan Timrå
Mån 20 jan Rögle
Lör 15 feb Mora
Fre 28 feb Asplöven

För JK-medlemmar är priset endast 410 kronor, nästan halva priset jämfört med att köpa biljett till varje enskild match (totalt 800 kronor). För icke-medlemmar kostar kortet 535 kronor.

Köp ditt kort här