Nystart av Allsvenskan 30 juni – fyll läktarna!

Dela gärna!

Måndag den 30 juni skakar vi av oss uppehållet och reser oss för Djurgår’n! Norrköping står för motståndet på Stockholmsarenan och en bit över 16 000 biljetter är sålda till matchen. Vi kan så mycket mer och vi ska bli så många fler innan det är dags för avspark!

Vi går en sommar och höst till mötes där varje poäng är livsviktig och där vi kan göra stor skillnad för vår förening. Men framför allt så kan vi också ha jävligt kul längs vägen, om vi själva bestämmer oss för det!

KÖP BILJETT HÄR!

Det börjar nästa måndag redan på eftermiddagen när vi sjunger upp på Slaktbaren tillsammans! Adressen är Hallvägen 11, och på plats kommer vi bland annat släppa flera nya sommarsouvenirer! När du dricker och äter på Slaktbaren är du också med och stöttar vår supporterkultur.